Produkt dnia
Bon podarunkowy
Bon podarunkowy

100,00 zł

81,30 zł

szt.
O Nas

Jesteśmy producentem i dystrybutorem odzieży specjalnie zaprojektowanej i dedykowanej dla praktykującego i samej praktyki JOGI.

Ekskluzywne produkty marki LUNA MECH - odzieży szytej ze specjalnie wyselekcjonowanego gatunku bawełny. Ich modny design i dostosowany do potrzeb krój zagwarantują pełen komfort podczas wykonywania ćwiczeń Jogi.

Projekty strojów i produkcja wykonywane są w Polsce z największą dbałością o szczegóły. Autorka projektów od wielu lat uprawia Jogę, która jest jej pasją i filozofią.

 

 

 

Kilka słów od Autorki:

"Kimkolwiek jesteś Ty i kimkolwiek jestem ja … na jedna krótka chwilę nasze ścieżki życia splatają się , ponieważ łączy nas jedno - PASJA. Pasja do życia w jedności z Ciałem, Umysłem i Duszą. Niezwykłej umiejętności łączenia materii i duchowości, Świata Zachodu z filozofią Wschodu, intuicji i prawdy. Każda rzecz, która tutaj znajdziesz jest dedykacją wszystkim tym, którzy pragną życia w Pełni, z myślą Tu i Teraz oraz pragną dbać o siebie i Matkę Ziemię. Oczywistym komponentem kolekcji są wyselekcjonowane naturalne tkaniny, jak również ręcznie robione wykroje zszywane w pracowni z miłością i niezwykłą uwagą, specjalnie z myślą o Tobie, i o kimś takim jak Ty … A wszystko to jest esencją, źródłem zrodzonym z ogromnej potrzeby manifestującej się inspiracji i twórczego ognia połączonej z Jednością i Świadomością istnienia siebie i wszystkich istot na Świecie … "


https://www.facebook.com/Luna-Mech-1565807510315349/?ref=ts&fref=ts


Instagram: https://www.instagram.com/lunamech/

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl