Produkt dnia
ANDROMEDA legginsy do jogi Luna Mech
ANDROMEDA legginsy do jogi Luna Mech
229,00 zł 186,18 zł
szt.
Bon podarunkowy
Bon podarunkowy
100,00 zł 81,30 zł
szt.
Nasza misja

Jesteśmy producentem i dystrybutorem odzieży specjalnie zaprojektowanej i dedykowanej dla praktykującego i samej praktyki JOGI.

Ekskluzywne produkty marki LUNA MECH - odzieży szytej ze specjalnie wyselekcjonowanego gatunku bawełny. Ich modny design i dostosowany do potrzeb krój zagwarantują pełen komfort podczas wykonywania ćwiczeń Jogi.

Projekty strojów i produkcja wykonywane są w Polsce z największą dbałością o szczegóły. Autorka projektów od wielu lat uprawia Jogę, która jest jej pasją i filozofią.

Kilka słów od Autorki:

"Kimkolwiek jesteś Ty i kimkolwiek jestem ja … na jedna krótka chwilę nasze ścieżki życia splatają się , ponieważ łączy nas jedno - PASJA. Pasja do życia w jedności z Ciałem, Umysłem i Duszą. Niezwykłej umiejętności łączenia materii i duchowości, Świata Zachodu z filozofią Wschodu, intuicji i prawdy. Każda rzecz, która tutaj znajdziesz jest dedykacją wszystkim tym, którzy pragną życia w Pełni, z myślą Tu i Teraz oraz pragną dbać o siebie i Matkę Ziemię. Oczywistym komponentem kolekcji są wyselekcjonowane naturalne tkaniny, jak również ręcznie robione wykroje zszywane w pracowni z miłością i niezwykłą uważnością, specjalnie z myślą o Tobie, i o kimś takim jak Ty … A wszystko to jest esencją, źródłem zrodzonym z ogromnej potrzeby manifestującej się inspiracji i twórczego ognia połączonej z Jednością i Świadomością istnienia siebie i wszystkich istot na Świecie … "

Facebook          Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl